Filtr wody FRESCO BLUE S

Filtr wody FRESCO BLUE S

290.00 

1 w magazynie

Filtr wody FRESCO BLUE S

Profesjonalny filtr wody FRESCO BLUE dedykowany ekspresom do kawy

Wiemy, że jakość napoju kawowego zależy od 3 czynników: jakości ziaren kawy, ekspresu i wody. Nasza linia filtrów do kawy FRESCO BLUE, to odpowiedź na rosnące potrzeby branży kawowej.

Usuwa twardość węglanową

Technologia filtracji wody FRESCO, to rozwiązania bazujące na wieloletnim doświadczeniu najlepszych włoskich technologów wody. Filtr FRESCO BLUE łączy w sobie specjalne żywice do regulacji twardości węglanowej z węglem aktywnym pokrytym jonami srebra.

Niższa twardość węglanowa wody, to gwarancja dłuższej sprawności i mniejszej awaryjności ekspresu do kawy, a przy tym smaczniejszej kawy.

Filtr FRESCO BLUE usuwa nie tylko twardość węglanową, ale też zanieczyszczenia mechaniczne, chlor metale ciężkie i substancje organiczne, chroniąc Twój ekspres do kawy.

Pozostawia potrzebne dla organizmu minerały

Filtr FRESCO BLUE nie zmienia poziomu pH wody, zachowując jej naturalne właściwości i bogactwo potrzebnych organizmowi człowieka minerałów. Technologii produkcji filtrów FRESCO jest zgodna z dyrektywą unijną UE 10/2011.

Oszczędność czasu, pieniędzy i środowiska

Podłączenie ekspresu do kawy do stałego źródła wody, to oszczędność czasu i brak konieczności regularnego napełniania zbiornika. To także niższe koszty eksploatacji ekspresu. Jeden filtr FRESCO BLUE S, to nawet 1200L przefiltrowanej wody.