Ekspres kolbowy BFC Generation X 2gr

Ekspres kolbowy BFC Generation X 2gr

54,999.00 

Produkt dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 31 dni

Ekspres BFC Generation X to najwyższej jakości ekspres kolbowy 2 grupowy. Urządzenie wyróżnia się efektownym i unikalnym designem, na tyle ekspresu jak i na przodzie wykorzystano symbole z Playstation. Podświetlenia boczne i indywidualne grup zapewniają idealne oświetlenie miejsca pracy, ustaw kolor jaki chcesz i dopasuj go do każdego wnętrza. Nowoczesny styl idzie tu również w parze z zastosowanymi komponentami. Generation X to przełomowa maszyna, która z pewnością zachwyci Cię pod każdym względem.

 

Ekspres kolbowy BFC Generation X 2gr

Ekspres wyposażono w najnowsze technologie ułatwiające korzystanie i zapewnianiające wydobycie doskonałego smaku z każdego ziarenka.

TCI to niezależna kontrola temperatury dla każdej z grup. Masz możliwość zarządzania temperaturą indywidualnej grupy, w prosty i precyzyjny sposób, dodatkowo temperatura wody jest zawsze stabilna, nawet podczas ciągłego dozowania.

PPI to nowy system kontroli ciśnienia, który ma pięć różnych poziomów dla każdej grupy, co pozwala na doskonałą ekstrakcję kawy.

Generation X posiada dotykowy panel sterujący, niezwykle prosty i intuicyjny w użytkowaniu przez co możesz zarządzać mocą jaką chcesz, tak długo, jak chcesz, w czasie rzeczywistym.

DANE TECHNICZNE

Pojemność bojlera 11L + TCI 2 x 0,8L
Ilość grup 2
Dysze pary 2
Dysze gorącej wody 1
Rodzaj pompy rotacyjna
Wymiary: szerokość 880 mm
Wymiary: głębokość 607 mm
Wymiary: wysokość 455 mm
Kolor stal nierdzewna
Waga 102 kg
Moc 220/240V 7300W

Zobacz również